Metalowy model Fiat 126p
Metalowy model Fiat 126p
Strona główna / Produkty

Metalowy model Fiat 126p

Cena:
73,90 zł
Ean:
4013594122993
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Przedstawiamy Państwu ten klasyczny model Fiata 126p, uznanego za samochód, który zmotoryzował polskie społeczeństwo. Zabawa tym jakże znanym modelem pod swoją chwytliwą nazwą "maluch" z pewnością sprawi wiele radości dzieciom, a dla fanów motoryzacji będzie stanowiło bezcenny okaz kolekcjonerski. Zabawa takim modelem sprawi, że wasze pociechy z czasem będą chciały poznać historię powstania 126p i ogólnej historii motoryzacji. We wczesnych latach produkcji, samochód ten na polskich ulicach wzbudzał niebywałe zainteresowanie, być może wasz model również będzie się cieszył dużym zainteresowaniem podczas zlotów klasycznych modeli z przyjaciółmi :)

Metalowe autka sprawdzą się do zabawy na wiele sposobów. Na uwagę zasługują zwłaszcza szczegóły wykończenia jak ruchome wycieraczki ( można nimi delikatnie poruszać ) na szybach czy boczne, otwierane drzwi a także otwierana tylna klapa ( niech was jednak nie zwiedzie myśl, że znajdziecie tam przestronny bagażnik ). Co wyróżnia ten model na tle innych to możliwość skręcania przednimi kołami za pomocą kierownicy lub jak chcemy możemy ręcznie przestawiać koła. Model samochodzika może służyć również jako okaz kolekcjonerski. Jest to oficjalny model fiata 126p. Nie powinno go zabraknąć w kolekcji prawdziwych fanów klasycznych modeli.

Model występuje w klasycznym jak na malucha czerwonym kolorze. Samochodzik wykonany głównie z metalu oraz plastiku. Kółka mają gumki dla uzyskania lepszych właściwości jezdnych.

Wiek: 3+

Wymiary: 15 cm x 6,5 xm x 7 cm

Referencja: 12299

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie