Dekoracja do pokoju - Lusterko miś
Dekoracja do pokoju - Lusterko miś
Strona główna / Produkty

Dekoracja do pokoju - Lusterko miś

Nasze opinie:
Cena:
36,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
AdamToys
Ilość:

Sympatyczny Miś Bernard ( to z angielskiego od Bear ), zawitał w nasze progi. Bernard jest bardzo towarzyską osobą i nie mam tu na myśli trzymanego przez niego lusterka. A jeśli już o tym mowa to na jego brzuszku znajduje się bezpieczne lusterko, w które możemy spoglądać przy dowolnej okazji. Miś w klasycznej barwie naturalnego drewna , z wycięciami w miejscu oczek i noska. Odstające uszka również rzucają się w oczy, natomiast sam pyszczek ma delikatne nacięcie co powoduje wyraźnie widoczny kontur.

Taka dekoracja to również praktyczny prezent, ponieważ w każdym pokoju przyda się lusterko. Spoglądające w nie dzieci mogą poznawać świat i otoczenie. Oto kilka przykładów korzystnego wpływu lustra i jego mechaniki na rozwój dziecka :

  • Już kilkumiesięczne dziecko chętnie będzie spoglądało w lusterko. Nie będzie mieć pojęcia kim jest osoba w odbiciu natomiast z pewnością będzie żywo reagowało na to co widzi.
  • Przed osiągnięciem roku dzieci zaczynają rozumieć że są odrębną istotą, a zabawa z lustrem może je w tym przypadku jedynie utwierdzić.
  • Kilkuletnie dzieci uwielbiają robić miny do swojego odbicia co ma pozytywny wpływ w nauce mówienia, oraz przeglądać się w odzieży "dla dorosłych".
  • Maluch spoglądając na swoje odbicie uczy się skupiania i zwracania uwagi na szczegóły.
  • Ponadto dzieci uczą się kontaktu z innymi i rozwijają społeczne umiejętności.

Miś wykonany ze sklejki drewnianej, natomiast lustro to bezpieczne lustro aktrylowe.

Wymiary : 28 cm x 22 cm

Średnica lusterka : 12 cm

Referencja: N9019

Uwaga: Artykuł dekoracyjny, nie jest zabawką