Puzzle przebieranka
Puzzle przebieranka
Strona główna / Produkty

Puzzle przebieranka "Karolinka"

Nasze opinie:
Cena:
22,90 zł
Ean:
8591864903191
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:
Drewniana układanka z elementami do dopasowania to świetna zabawka ćwicząca wiele umiejętności. Rozwija koordynację ręka-oko, przy trafianiu w odpowiednie miejsce oraz uczy logicznego myślenia, co jest niezbędne do dopasowania elementu do pasującego kształtem otworu. Teraz w wersji przebieranki z sympatyczną dziewczynką Karolinką. 
Karolina to uśmiechnięta od ucha do ucha rudowłosa dziewczynka, która podobnie jak jej przyjaciel Sebastian ma pewien problem. Co ma dziś na siebie założyć ? :) W garderobie Karolinki znajduje się łącznie 8 puzzli , po 4 odpowiednio na tułów oraz nogi. Na pewno znajdziecie coś w sam raz na każdą okazję.
Idealnie nada się na pierwsze puzzle dla maluszka. Starannie wykonane puzzle, idealnie dopasowują się do drewnianej tablicy a różnorodność kolorów rozwija w dziecku chęć poznawania świata oraz wzbudza zainteresowanie światem zwierząt.
Składająca się z 8 elementów układanka ćwiczy koordynację ręka-oko. Puzzle z uchwytami to również nauka chwytania i rozwój motoryki dłoni.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą puzzli oraz układanek w naszym sklepie:
Materiał: malowane drewno, plastikowe uchwyty
Wiek: 2+
Wymiary: 30 x 22 cm
Referencja: WD90319
Deklaracja zgodności CE