Domino XXL w bawełnianym woreczku
Domino XXL w bawełnianym woreczku
Strona główna / Produkty

Domino XXL w bawełnianym woreczku

Nasze opinie:
Cena:
54,90 zł
Ean:
4013594567589
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Domino to tradycyjna zabawka, więc warto zadbać oto, aby i nasze małe brzdące mogły się z nią zaprzyjaźnić. Będzie to wspaniała przygoda wraz z nowym dominem od uznanej firmy Goki. Klasyczna gra logiczna to wspaniała forma rozrywki dla całej rodziny. Jest również doskonałą pomocą dydaktyczną, pozytywnie wpływa na rozwój małych dzieci oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Jest to zabawka dwa w jednym.

Po 1.: Układanka domino składa się z drewnianych kostek, z których można układać przeróżne, kręte ścieżki. A potem już tylko wystarczy popchnąć pierwszą płytkę, aby obserwować jak całość się przewraca. 

Po 2 .:Gra logiczna domino polega na pozbyciu się przez gracza wszystkich przydzielonych mu płytek. Wykładamy pierwszą płytkę, do której musimy dopasować inną z taką samą liczbą oczek. Stykające się części płytek muszą mieć identyczną liczbę oczek. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kostek domina.

Zestaw domina składa się z:

  • 28 drewnianych kostek do układania
  • bawełnianego woreczka do przechowywania kostek
  • w zestawie dołączona jest także instrukcja, również w języku polskim


Całość znajduje się w bawełnianym woreczku, dzięki czemu po skończonej zabawie można schować wszystkie kostki w jednym praktycznym opakowaniu. Idealny pomysł na prezent

Wiek: 5+

Wymiary pojedynczego elementu : 8 cm x 4 cm x 1 cm

Referencja : 56758

Deklaracja zgodności CE