Wózek do ciągnięcia z klockami - Berry
Wózek do ciągnięcia z klockami - Berry
Wózek do ciągnięcia z klockami - Berry
Wózek do ciągnięcia z klockami - Berry
Strona główna / Produkty

Wózek do ciągnięcia z klockami - Berry

Cena:
69,90 zł
Ean:
4013594584586
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Ta drewniana zabawka, to połączenie dwóch zabawek w jednej:

  • klocków: zestaw składa się z 20 kolorowych klocków o różnej wielkości i kształcie, więc dziecko ćwiczy koordynację ruchową oraz umiejętność logicznego myślenia i łączenia elementów tak, aby do siebie pasowały 
  • zabawki do ciągnięcia: wózeczek będzie wspaniałym towarzyszem zabaw i zapewne towarzyszyć będzie w nie jednej podróży :)

Klocki występują w następujących wariantach kolorystycznych : naturalne drewniane, beżowe, białe z trójkątami, sama biel, delikatny róż oraz różowy z kropeczkami. Zaś jeśli chodzi o kształty mamy sześciany, walce, trójkąt oraz 2 klocki posiadające wcięcie ( po położeniu wklęsłym bokiem do siebie idealnie mieści się w nie walec )

Dziecko będzie rozwijało koordynację ręka/oko oraz wyobraźnię przestrzenną. Idealna zabawka na prezent dla najmłodszych! Z uwagi na kolorystykę, zabawkę głównie polecamy młodym damom.

Zabawka wykonana z solidnego lakierowanego drewna. Całość zapakowana w ładnym, kolorowym pudełku. Teraz w odświeżonej wersji Lifestyle Berry od znanego producenta zabawek Goki.

Wiek: 2+

Wymiary: 17 x 16 x 5,5cm

Referencja: 58458

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie