Układanka magnetyczna Głodny wąż
Układanka magnetyczna Głodny wąż
Układanka magnetyczna Głodny wąż
Układanka magnetyczna Głodny wąż
Strona główna / Produkty

Układanka magnetyczna Głodny wąż

Nasze opinie:
Cena:
45,90 zł
Ean:
4013594567565
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Wspaniała magnetyczna układanka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Głównym motywem prezentowanej zabawki jest wąż składający się z 8 magnetycznych puzzli oraz zwierzątka, które to powinny znajdować się w jego brzuszku. 

Cała zabawa polega na odpowiednim dopasowaniu puzzli tak, aby na dołączonych planszach połączyć głowę wężą z ogonem jednocześnie dobierając elementy w taki sposób, żeby zwierzątka znalazły się w brzuszku węża. Do tego będzie wam potrzebny specjalny puzel, w którym znajduje się otwór właśnie na ulubione przysmaki naszego śliśkiego przyjaciela :) Na pierwszy rzut oka gra wydaje się prosta, jednak odpowiednie dopasowanie puzzli może zająć trochę czasu. Gdybyście nie dali rady zawsze możecie zajrzeć do książeczki, gdzie znajdują się gotowe ułożone warianty dla każdej z plansz. Musicie jednak uważać, gdyż nie wszystkie obrazki znajdujące się na planszy nadają się do zjedzenia przez węża. Omijajcie przeszkody, starajcie się wykorzystać jak najwięcej puzzli, a przede wszystkim dopasujcie elementy tak, żeby wąż stanowił jedność :) Nie musicie wykorzystywać wszystkich puzzli.

Zestaw zawiera następujące elementy:

  • magnetyczną podstawę,
  • 11 plansz z różnymi poziomami trudności,
  • 8 magnetycznych puzzli,
  • pomoc w postaci mini książeczki, gdzie znajdują się gotowe ułożone warianty dla każdej z plansz. 

Całość zapakowana jest w eleganckie kartonowe pudełeczko, dzięku temu wszystkie elementy mogą być trzymane w jednym miejscu. Taka forma zabawy bardzo dobrze rozwija dziecięcą wyobraźnię, ale przede wszystkim ćwiczy logiczne myślenie. Dopasowanie elementów w odpowiedni sposób nie zawsze jest łatwe i trzeba chwilę się zastanowić. 

Wiek:3+

Wymiary opakowania: 29 x 23,5cm

Referencja: 56756

Deklaracja zgodności CE