Pajacyk na paliku Goki - Morski
Pajacyk na paliku Goki - Morski
Pajacyk na paliku Goki - Morski
Pajacyk na paliku Goki - Morski
Strona główna / Produkty

Pajacyk na paliku Goki - Morski

Cena:
44,90 zł
Ean:
4013594584616
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Układanka i sorter w jednym, teraz w ciekawej odsłonie z sympatycznym pajacykiem Aqua od znanego producenta zabawek GOKI :)

Na drewnianej półkolistej podstawce umieszczono palik, na którym następnie nałożone są 4 dyski o różnych rozmiarach i kolorach oraz główka naszego towarzysza znajdująca się na szczycie wieży. Dziecko powinno nałożyć na paliki drewniane krążki według rozmiarów. Taka zabawa spowoduje że maluszek uczy się rozróżniania kształtów i rozmiarów. Półkolista podstawa nie będzie ułatwiać zadania, ale bez obaw. Konstrukcja nawet mocno pochylona wraca do pionu, a ile uciechy sprawi kołyszący się pajacyk. Po ułożeniu 4 krążków pozostaje nałożyć na palik głowę naszego przyjaciela i gotowe. Możecie również nakładać krążki, w różnej kolejności a nawet całkowicie odwrotnie zaczynając od najmniejszego a kończąc na największym. Taka konstrukcja będzie tym bardziej zabawna i na pewno poprawi humor w te gorsze dni zarówno Waszym pociechom jak i Wam rodzicom :)

Zabawka jest idealną propozycją na prezent dla dwuletniego malca. Zabawka rozwija umiejętność kojarzenia oraz koordynację ręka - oko. Rozwija również wyobraźnię przestrzenną ponieważ dla małego dziecka nie jest takie proste ułożenie odpowiednich dysków w ich miejsca.

Zestaw składa się z drewnianej podstawki z przymocowanym palikiem, 4 dysków o różnych rozmiarach oraz okrągłej główki pajacyka zakończonej szpiczastą czapeczką. Całość w typowej barwie jak dla motywu Aqua : niebieski, zielony, szary oraz biały z dodatkowymi elementami.

Wymiary: 10 x 10 x 15 cm

Wiek: 2+

Referencja: 58461

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie