Klocki z sorterem Goki - niebieskie
Klocki z sorterem Goki - niebieskie
Strona główna / Produkty

Klocki z sorterem Goki - niebieskie

Cena:
65,90 zł
Ean:
4013594584630
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Piękne kształty czekają, by wreszcie trafić na swoje miejsce. Sprytny maluch na pewno szybko dopasuje wszystkie elementy! Sorter Goki Lifestyle to nie tylko wspaniała zabawa dla twojego dziecka, ale także nauka kształtów, a przecież całe nasze otoczenie składa się z różnorakich kształtów. Kolory przeważające to : niebieski, zielony, biały i naturalny kolor drewna.

Drewniane klocki do sortowania zapewniają wszechstronny rozwój maluszków. Dzieci ćwiczą koordynację ręka-oko próbując wcelować klockiem do otworu oraz myślenie i spostrzegawczość. Dzięki różnym wzorom i kolorom klocków uczą się je rozróżniać zdobywając wiedzę o otaczającym ich świecie i różnicach pomiędzy elementami.

Całość wykonana jest z drewna.

Zestaw zawiera:

  • drewniany, prostokątny sorter w ślicznym kolorze naturalnego drewna oraz niebieskiej pokrywce
  • 10 drewnianych klocków występujących w 5 różnych kształtach ( po 2 każdego rodzaju ) przedstawiające odpowiednio : kwadrat, gwiazdka, koło, półkole oraz trójkąt.

Klocki można łatwo wyjmować ze środka dzięki ściąganej pokrywie na górnej ściance sortera. Klocki są odpowiednio dopasowane do dziecięcych rąk, dlatego można nie tylko wrzucać je do środka dopasowując kształt do otworu, ale również bawić się nimi jak zwykłymi klockami. Budować z nich różne budowle lub po prostu odróżniać kształty przy ich pomocy.

Wiek: 1+

Wymiary: 16 x 16 cm

Referencja: 58463

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie