SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Goki Lotto z cyrkiem
Strona główna / Produkty / Gry / Gry logiczne / Goki - Goki Lotto z cyrkiem

Goki Lotto z cyrkiem

Cena:
89,90 zł
Ean:
4013594567404
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Fantastyczna gra lotto od znanego producenta zabawek "Goki" wymaga szybkiego kojarzenia faktów, związków i zdolności zapamiętywania obrazków. Rozgrywka w wyżej wymienione gry jest świetnym sposobem na rozwijanie swojej pamięci. Jest to bardzo istotne dla małego dziecka w trakcie rozwoju. Całość jest zapakowana w eleganckie opakowanie. Idealnie nada się na prezent. Dzięki swym niedużym rozmiarom, można ją zabrać dosłownie wszędzie i cieszyć się rozgrywką w dowolnym miejscu i czasie.

Gra przeznaczona jest dla 2 do 4 osób w wieku powyżej 3 lat.

Zestaw Lotto Goki zawiera :

  • 4 drewniane plansze
  • 32 drewniane karty
  • instrukcja w języku polskim

Zasady gry

Celem gry jest być pierwszym, który dopasuje wszystkie 8 obrazków do swojej planszy.

Każdy gracz losuje jedną z plansz ze świata przygód (cyrk, farma, market, spacer nad jeziorem) i układa planszę przed sobą. Wszystkie karty lotto zostają potasowane i rozłożone na środku stołu obrazkiem do dołu.Teraz spójrz na swoją planszę i postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Postaraj się zapamiętać wszystko najlepiej jak potrafisz.

Pierwszy gracz podnosi jedną z kart lotto i porównuje ze swoim własnym obrazkiem ze świata przygód. Jeśli karta pasuje do jego własnego obrazka, wówczas kładzie ją we właściwym miejscu na swojej planszy. Ale nie ma na to zbyt dużo czasu. Musicie z góry ustalić, czy dajecie sobie 5, 10 czy 15 sekund. Jeśli ta karta nie pasuje do twojej planszy, nie musisz pokazywać jej pozostałym graczom. Jeśli obrazek na wybranej przez Ciebie karcie lotto nie pasuje do Twojej planszy, odkładasz go na środek stołu obrazkiem do dołu. Jeśli położysz na swojej planszy przez pomyłkę obrazek, który nie pasuje do Twojej planszy, musisz oddać go graczowi do którego powinien należeć. Jeśli nie pokażesz swojej karty lotto w umówionym czasie pozostałym graczom,
również musisz odłożyć kartę na środek stołu zwróconą twarzą do dołu. Gracz, który pierwszy dopasuje wszystkie 8 kart lotto na swoim obrazku ten wygrywa. Pozostali gracze grają o kolejne drugie i trzecie miejsce.

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 22 x 26 cm

Referencja: 56740

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie