Sorter - Kto co je?
Sorter - Kto co je?
Sorter - Kto co je?
Sorter - Kto co je?
Strona główna / Produkty

Sorter - Kto co je?

Cena:
79,90 zł
Ean:
4013594586665
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Prosta w formie układanka dla malucha to wszytko czego potrzebuje dziecko do nauki pierwszych kształtów i kolorów. Tym razem w wersji ciekawie zaprojektowanego sortera od znanego producenta Goki. Dziecko będzie musiało dopasować kształt i kolor do odpowiedniego miejsca odpowiadając tym samym na pytanie: Kto co je ? :)

Wsród klocków znajdziemy kształty takich zwierząt jak: królik, owieczka, piesek, kotek oraz konik. Sama układanka posiada bogate i żywe kolory, dzięki czemu z pewnością przykuje uwagę maluszka. Sorter posiada z jednej strony obrazki z jedzonkiem. Po dopasowaniu odpowiedniego kształtu dowiemy się co najbardziej lubi dane zwierzątko. Z drugiej strony znajdują się obrotowe dzwiczki, przez które będziemy mogli zaglądać do naszych przyjaciół w trakcie ich ulubionego posiłku. MNIAM :) Dzięki drzwiczkom oczywiście z łatwością wyciągniemy kształt z sortera.

Układanka świetnie sprawdzi się w ćwiczeniu koordynacji ręka-oko oraz sprawności małej motoryki rąk. Układanka pomoże też w nauce rozpoznawania i nazywania kolorów, gdyż pełni funkcję sortera.

Układanka jest świetną pomocą naukową i podstawowym wyposażeniem w przedszkolach.

Całość wykonana z drewna.

Wymiary: 24 x 15 x 8 cm

Wiek : 1+

Referencja: 58666

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie