Korale silikonowe Grace
Korale silikonowe Grace
Strona główna / Produkty

Korale silikonowe Grace

Cena:
39,90 zł
Ean:
8594169738338
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Mimijo
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Naszyjnik Grace to wspaniały prezent zarówno dla mamy jak i maluszka. Młode mamy nie muszą rezygnować z biżuterii, zwłaszcza, że jest w czym wybierać, a ciekawa kolorystyka tego produktu wpada w oko. Zwłaszcza, że nasze silikonowe korale są bezpieczne nie tylko dla mamy, ale i przede wszystkim dla dziecka. Korale zostały wykonane tak, aby dziecko mogło je szarpać, bawić się nimi a przede wszystkim gryźć bez obawy o jego bezpieczeństwo i ryzyka zniszczenia drogiej biżuterii.

Korale Papay wyróżnia ich kształt, kolor i materiały z których są wykonane, powodując uśmiech na buzi dziecka oraz zachęcając go do poznawania kształtów i kolorów. Koraliki wiszą na przyjemnym w dotyku sznureczku, w niespotykanym dotąd srebrnym kolorze, który sprawi że młode mamy chętniej będą go nosiły.

Starannie wykonany gryzak w formie naszyjniku idealnie nadają się dla dzieci i matek w podróży i rosną wraz z ząbkującym dzieckiem zmieniającym się z noworodka w raczkującego szkraba.

Zalety produktu:

  • barwna kolorystyka ( korale drewniane, szare silikonowe kuliste oraz 1 duży kanciasty w kolorze różowym )
  • bezpieczny klips na końcu naszyjnika sprawia, że w przypadku mocniejszego szarpnięcia rozpina się nie raniąc szyi mamy

Silikon i drewno bukowe użyte do produkcji są bezpieczne i atestowane:

  • nie zawiera BPA 0%
  • nie zawiera ftalanów 0%
  • nie zawiera kadmu 0%
  • nie zawiera ołowiu 0%

Koraliki wyprodukowano ze spożywczego silikonu. Mają miękką, nadającą się do żucia powierzchnię. Dostępne są w wielu wyjątkowych, modnych wzorach tak, aby dopasować je do własnego stylu lub ubioru. W ofercie posiadamy również inne wersje kolorystyczne, inne modele gryzaków oraz zawieszki do smoczków.

Wykonane ręcznie w Czechach. Zgodne z wymogami normy europejskiej EN71 i z certyfikatem CE.

Przed użyciem zawsze sprawdź stan produktu (pod kątem zużycia).

Czyszczenie: myć mydłem i ciepłą wodą. Pozostawić do wyschnięcia. 

Nie zostawiaj dziecka z którymkolwiek z produktów do ząbkowania bez opieki.

W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku produktów nasz produkt jest przebadany pod kątem bezpieczeństwa. Nie jest to produkt robiony w domu metodą chałupniczą!

Wiek: 0+

Długość całości ok. 72cm

Referencja: MN279

Produkt nie jest zabawką

Dodaj opinię o produkcie