Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Wiatrak biedronka
Strona główna / Produkty

Wiatrak biedronka

Cena:
27,90 zł
Ean:
8717255423189
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Imex
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Wesołe biedronki to jedne z ulubionych robaczków. Zwłaszcza, że są przecież pożyteczne. Teraz możecie również mieć taki zabawny wiatraczek w kształcie biedronki. Zabawa na powietrzu, delikatny wietrzyk i wesoła biedronka;-)

W ciepłe, lekko wietrzne dni najlepiej wyjść z wiatrakiem na powietrze, aby zobaczyć jak ślicznie wiruje. Ten wiatrak wykonany został tak, że dwa kółka ze skrzydełkami wirują wokół osi biedronki.

Zabawa wiatrakiem to możliwość obserwacji zmieniających się barw, ale także obserwacji zależności i działania sił natury takich, jak wiatr.

Wiatrak będzie również się ładnie prezentował  w ogródku lub doniczce na balkonie czy tarasie, zwłaszcza, ze do jego produkcji użyto poliestru odpornego na działanie promieni UV i wodę. 

Montaż wiatraka jest bardzo łatwy. Wystarczy założyć skrzydełka biedronki na obracające się kółka, po dwa skrzydełka na każdym.

Szkielet wiatraka, w odróżnieniu do tańszych odpowiedników, został wykonany z włókna szklanego, co gwarantuje jego większą wytrzymałość i elastyczność. 

Wiek: 3+

Wymiary: 56 x 42cm

Referencja: G42318

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie