Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Prom z autkami
Strona główna / Produkty

Prom z autkami

Nasze opinie:
Cena:
122,90 zł
Ean:
000772416009
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:

Jak przewieźć samochody przez wodę? Lawetą się nie przejedzie trzeba użyć promu. Oto kolejna edukacyjna zabawka, którą pokochają nie tylko miłośnicy okrętów, ale i pojazdów.

Maluchy będą mogły cieszyć się niekończącą się przygodą. Najpierw cumowanie promu, następnie otwieranie ramp, aby pojazdy mogły wjechać. Załadunek na górny pokład też przebiega gładko. Producent pomyślał bowiem o wszystkim. Ten prom można otwierać z obu stron. Wystarczy przesunąć umiejscowioną na środku kotwicę, aby otworzyć rampę załadunkową z jednej lub drugiej strony. Po załadowaniu autka na dolny pokład można windą przejechać na górę. Służy do tego białe pokrętło z boku, które można przesuwać w górę i w dół. Załadunek gotowy można ruszać w drogę: na wyspę, na inny kontynent, na drugą stronę rzeki, gdzie tylko wymyślicie. Witaj przygodo!

Zestaw zawiera:

  • drewniany prom z otwieranymi rampami i windą
  • 4 drewniane pojazdy

Wesoła i przyjemna kolorystyka od razu zachęci brzdąca do zainteresowania się zestawem. Drewniany prom i autka wykonane z dbałością o szczegóły. Świetny pomysł na prezent dla miłośnika podróży :)

Wiek: 3+

Wymiary: 34 x 17 x 7cm

Referencja: 41600

Deklaracja zgodności: CE