Gra Tricky 6 z kolorową kostką
Gra Tricky 6 z kolorową kostką
Gra Tricky 6 z kolorową kostką
Gra Tricky 6 z kolorową kostką
Strona główna / Produkty

Gra Tricky 6 z kolorową kostką

Nasze opinie:
Cena:
41,90 zł
Ean:
4020972065582
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Legler
Ilość:

Gra tricky 6 zyskała już sporo fanów w Polsce. Ta wersja sprawdzi się w wielu sytuacjach. Możecie grać zwykłą kostką lub kostką z kolorami - wybór należy do Was.

Kto pierwszy pozbędzie się swoich pionków ten wygra, ale uwaga to wcale nie jest takie proste. Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy, rzuca kostką i ustawia jedną z pałeczek w polu odpowiadającym otrzymanej liczbie oczek, czyli jeśli wyrzuci 2 to ustawia pałeczkę na polu nr 2. Teraz kostką rzuca kolejna osoba. Jeśli wyrzuci inną cyfrę to ustawia pałeczkę na pustym polu, ale uwaga! Jeśli na danym polu stoi już pionek (w naszym przykładzie pole nr 2) to zamiast się pozbyć swojego pionka, musimy zabrać ten z planszy.  Jedyny wyjątek stanowi cyfra 6. Jeśli gracz wyrzuci 6 to za każdym razem pozbywa się pionka kładąc go na środek planszy.

Jeśli gracie kostką z kolorami zasada gry jest taka sama tylko pionki odkładacie na wyznaczone pole kolorem a nie ilością oczek. Jeśli wypadnie kolor żółty pozbywacie się pionka tak, jak przy wyrzuceniu szóstki.

Świetna gra dla całej rodziny, kto pierwszy ten lepszy! W grze może uczestniczyć od 2 osób. Ilość graczy ogranicza tylko ilość pionków. Wystarczy rozdać nawet po 5, aby stoczyć szybki pojedynek.

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę z otwieranym wieczkiem,
  • drewniane pałeczki-pionki,
  • tradycyjną kostkę do gry z oczkami,
  • kostkę do gry z kolorami.

Ta niesamowita gra zapewni sporo ciekawej i rozwijającej zabawy. Dzięki temu, że gra jest drewniana możecie jej używać nieskończenie wiele razy.

Wiek: 5+

Wymiary: 9,5 x 9,5 x 9cm

Referencja: 6558

Deklaracja zgodności: CE

xqn