Goki - Goki gra Tricky 6

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki gra Tricky 6

Cena:
37.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Gra tricky 6 zyskała już sporo fanów w Polsce. Teraz możecie mieć ją również w nieco tańszej wersji z okrągłą podstawą zamiast kostki. Ta gra to rozrywka dla całej rodziny, sprawdzi się również na przyjęciach, imprezach lub spotkaniach w gronie znajomych - nie tylko dzieci;-)

Cała zabawa polega na tym, by pozbyć się wszystkich swoich pałeczek. Kto pierwszy to zrobi ten wygra, ale uwaga to wcale nie jest takie proste. Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy, rzuca kostką i ustawia jedną z pałeczek w polu odpowiadającym otrzymanej liczbie oczek, czyli jeśli wyrzuci 2 to ustawia pałeczkę na polu nr 2. Teraz kostką rzuca kolejna osoba. Jeśli wyrzuci inną cyfrę to ustawia pałeczkę na pustym polu, ale uwaga! Jeśli na danym polu stoi już pionek (w naszym przykładzie pole nr 2) to zamiast się pozbyć swojego pionka, musimy zabrać ten z planszy.  Jedyny wyjątek stanowi cyfra 6. Jeśli gracz wyrzuci 6 to za każdym razem pozbywa się pionka kładąc go na środek planszy. Świetna gra dla całej rodziny.

W grze może uczestniczyć od 2 osób. Ilość graczy ogranicza tylko ilość pionków, które każdy z graczy ma mieć. Wystarczy rozdać nawet po 5, aby stoczyć szybki pojedynek.

Gra składa się z:

  • drewnianej okrągłej podstawy,
  • 40 drewnianych pałeczek-pionków,
  • 1 kostki do gry,
  • instrukcji'
  • bawełnianego woreczka, do którego możecie schować grę lub łatwo ją ze sobą zabrać.

Ta niesamowita gra zapewni sporo ciekawej i rozwijającej zabawy. Dzięki temu, że gra jest drewniana możecie jej używać nieskończenie wiele razy.

Wiek: 5+

Średnica podstawy: 13cm

Wymiary opakowania: 15 x 15 x 4cm

Referencja: 56888

Deklaracja zgodności: CE

xqn

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies