Balansująca gra jeżyk
Balansująca gra jeżyk
Strona główna / Produkty

Balansująca gra jeżyk

Cena:
23,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Woody
Ilość:

Idzie jeż, idzie jeż,

co on niesie,

czy już wiesz?

Ta zabawka to gra zręcznościowa lub układanka wykonana z lakierowanego drewna w ciekawej formie jeżyka, który zbiera na swoim grzbiecie jedzonko. Czy wiecie, które owoce lubi najbardziej?

Gra jest wspaniałym ćwiczeniem zręcznościowym dla małych paluszków. Również starsze dzieci i dorośli chętnie próbują swoich sił w tej pozornie łatwej grze. Zabawką może się bawić zarówno jedna osoba jak i więcej.

Zasady gry: należy rozdać wszystkie elementy pomiędzy graczy lub losować w trakcie gry. Można się podzielić po równo lub zrobić losowanie. Gracze rzucają kolejno kostką, a wylosowany kolor musi odpowiadać kolorowi elementu jaki należy ułożyć na podstawie. Na kostce każdy kolor występuje dwa razy. Trzeba tak układać elementy, aby nie spadły, a podstawa się nie przewróciła. Osoba, która spowoduje przewrócenie przegrywa. W łagodniejszej wersji po prostu zbiera wszystkie klocki. Ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się klocków wygrywa. Jeśli na kostce wypadnie kolor elementu, którego dany gracz już nie ma, kolejka przechodzi na następną osobę. Dlatego w grze ważna jest i zręczność i odrobina szczęścia.

Gra zawiera:

  • 12 elementów po cztery z każdego rodzaju,
  • balansującą podstawę w kształcie wesołego jeżyka,
  • kostkę do rzucania.

Całość zapakowana w estetyczne kolorowe opakowanie.

Wymiary podstawy: 16 x 11 x 2m

Wiek: 3 +

Referencja: WD90919

Deklaracja zgodności CE

xqd, xqj, xqb

Dodaj opinię o produkcie