Tablica dwustronna z papierem
Tablica dwustronna z papierem
Tablica dwustronna z papierem
Tablica dwustronna z papierem
Tablica dwustronna z papierem
Tablica dwustronna z papierem
Strona główna / Produkty

Tablica dwustronna z papierem

Nasze opinie:
Cena:
92,90 zł
Ean:
8591864901098
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:

Tablica to świetna pomoc dydaktyczna, zabawka i element wystroju sprawdzająca się w wielu sytuacjach. Tablica może rozwijać zdolności manualne dziecka lub być urozmaiceniem w pokoju. Świetnie sprawdzi się do grania w grupie np. w kalambury lub w wisielca. Taka tablica to nimal nieodłączne wyposażenie każdego dziecka.

Z jednej strony znajduje się kredowa tablica, która daje nieskończone możliwości rysowania i pisania. Można codziennie rysować na niej nowy obraz stanowiący dekorację pokoju. Można też zapisywać na niej najważniejsze wiadomości lub rzeczy do załatwienia na dany dzień, ucząc sie przy tym lepszej organizacji.

Z drugiej strony znajduje się tablica magnetyczna do której można przyczepić magnesy. Mogą to być np. literki i cyferki, zwierzątka i wiele innych (możliwość zakupienia w naszym sklepie).
Po białej tablicy można również pisać specjalnymi ścieralnymi mazakami. 

O funkcjonalności tej tablicy świadczą następujące elementy:

  • łatwy sposób zmiany tablicy z kredowej na magnetyczną - wystarczy poluzować śrubki u góry i przełożyć dół tablicy w odpowiednie położenie,
  • półka na dole na wszystkie niezbędne elementy,
  • rolka papieru na górze - papier można rozwinąć tak, że tablica będzie stanowić podporę dla małego artysty i malować w dowolny sposób
  • liczydło na górze - świetnie sprawdzi się również np. do zaznaczenia punktacji w różnych grach
  • wymiary odpowiednie dla dziecka

Tablica  zapakowana jest w kolorowe opakowanie,a nie tylko zwykły worek foliowy. Dzięki temu tablicę można podarować jako prezent.

Wymiary: 44 x 77,5 x 29cm

Wiek : 3+

Referencja: WD90109
Deklaracja zgodności CE