Zegar piaskowy 3 minuty
Zegar piaskowy 3 minuty
Strona główna / Produkty

Zegar piaskowy 3 minuty

Cena:
39,90 zł
Ean:
691621590041
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Bigjigs
Ilość:

Jak wytłumaczyć małemu dziecku kiedy minie określony czas? Z pomocą przychodzi piękny zegar piaskowy, dzięki któremu możemy pokazać każdemu maluchowi w przystępny sposób ile trwają trzy minuty.

Duży zegar piaskowy od firmy Bigjigs to bezpieczny przedmiot. Klepsydra nie stłucze się, ponieważ została zamknięta w plastikowej, przeźroczystej tubie. Na obu końcach tuby zostały zamocowane żółte końcówki przyciągające uwagę. Wystarczy odwrócić tubę, aby piasek zaczął się przesypywać przez wąską szczelinę z góry na dół odmierzając czas. Dzięki pięknemu piaskowi w odcieniu limonki ten zegar prezentuje się wyjątkowo.

Timery tego typu sprawdzą sie we wszelkich grach np. kalambury, skojarzenia i innych, w których potrzebne jest odmierzanie czasu. Ta klepsydra świetnie się sprawdzi również przy nauce dokładnego mycia zębów. Możemy odmierzyć nią 3 minuty, a więc czas potrzebny na prawidłowe wyszczotkowanie zębów. Dzięki temu dziecko będzie wiedziało jak długo musi to robić, a przesypujący się limonkowy piasek umili mu tą czynność.

Produkt zapakowany w kartonowe pudełko.

Wiek: 3+

Wymiary: 7,2 x 16,5cm

Referencja: BJE0004

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie