Bigjigs - Zegar piaskowy zielony 60 sekund

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Zegar piaskowy zielony 60 sekund

Cena:
3.99 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Przedstawiamy niesamowitą klepsydrę! Dzięki niej możemy pokazać dziecku ciekawy sposób odmierzania czasu, a może nawet zachęcić do wykonania jakiegoś zadania w wyznaczonym czasie.

Produkt od firmy Bigjigs to zegar piaskowy zakończony zielonym zamknięciem z każdej strony. Dzięki temu, że klepsydra znajduje się w plastikowej tubce nie stłucze się i będzie służyć na długo. W środku znajduje się piękny zielony piasek. Klepsydra odmierza 60 sekund.

Zegar piaskowy możemy wykorzystać do odmierzania prawidłowego czasu mycia zębów, obracając ją np. 3 razy, aby odmierzyc 3 minuty. Zobrazowanie upływania czasu na pewno zaciekawi każdego malucha!

Wiek: 3+

Wymiary: 1,80 x 9cm

Referencja: BJE0026

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies