Melissa & Doug - Zabawka do ciągnięcia – karuzela

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zabawka do ciągnięcia – karuzela

Cena:
107.00 zł 85.60 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Wesołe koniki nie mogą się już doczekać kiedy zakręcą się na pięknej i kolorowej karuzeli! Twój maluch na pewno chętnie im w tym pomoże. Zabawki do ciągnięcia to rewelacyjne wsparcie dla dzieci, które dopiero uczą się chodzić. Dzięki swojej konstrukcji, podczas ciągnięcia pojazdu uśmiechnięte koniki obracają się i bawią na karuzeli, co zachęca dziecko do prób samodzielnego chodzenia.

Zabawka do ciągnięcia - karuzela firmy Melissa & Doug jest dużą pomocą w kształtowaniu motoryki oraz koordynacji ruchowej oraz ciekawym towarzyszem pierwszych spacerów. Dzięki łatwemu montażowi karuzeli starsze dzieci mogą ją same składać oraz rozkładać i mieć kolejny wariant ciekawej zabawy.  

Drewniana zabawka została utrzymana w wesołej i przyjemnej kolorystyce bardzo charakterystycznej dla serii First Play. Żywe i wesołe barwy, dbałość o detale i najmniejsze szczegóły oraz wysoka jakość wykonania to tylko niektóre cechy, które zwracają uwagę w przypadku tego produktu.

Twój maluch będzie zadowolony mogąc ciągnąć za sobą te trzy zakręcone koniki!

Zabawka została wykonana z drewna.

Ta kolorowa karuzela to wspaniały pomysł na prezent!

Wiek: 18m+

Wymiary opakowania:  23,5 x 21,6 x 15,9cm

Wymiary zabawki: 20 x 20,6 x 13cm

Referencja: 13616M

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies