Melissa & Doug - Opieka nad końmi - zestaw do zabawy

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Opieka nad końmi - zestaw do zabawy

Cena:
99.00 zł 79.20 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Twoje dziecko uwielbia zwierzęta? A nade wszystko jest miłośnikiem koni? Nic dziwnego. Te wspaniałe zwierzęta pasjonują ludzi od stuleci. A czy opieka nad koniem jest prosta? Można się tego nauczyć. Z tym zestawem Melissa & Doug już wkrótce opieka nad koniem nie będzie żadną tajemnicą.

W zestawie znajduje się wszystko co potrzebne:

  • pluszowego konia, o którego należy zadbać,
  • boks dla konia wyściełany słomą - boks wykonany z tworzywa do rozłożenia,
  • elementy do dbania o końską sierść, czyli szczotkę, grzebień do grzywy i ogona, gąbkę i wiaderko
  • elementy do jazdy: czaprak, podkładka pod siodło, siodło zapinane popręgiem, jak prawdziwe (popręg zapina się na rzep) oraz ogłowie, 4 podkowy, gdy potrzeba jechać po twardym podłożu (podkowy zapinane na rzep do końskich nóg)
  • elementy do żywienia konia: paśnik, żłób, poidło, marchewka, siano oraz pasza treściwa
  • lista kontrolna - zmywalnym mazakiem możecie tu wpisać datę i odhaczyć czy koń został w danym dniu nakarmiony, wyczyszczony, osiodłany...
  • naklejki z propozycjami imion: 8 imion, 3 gwiazdki i 2 serduszka.

Cały zestaw został pomyślany tak, aby o niczym nie zapomnieć. Tworzenie list kontrolnych może być również ciekawym doświadczeniem, pomocnym przy innych czynnościach np. sprzątaniu pokoju. Warto uczyć dziecko odpowiedniego zachowania wobec zwierząt. Dzięki temu od początku będzie uczyło się odpowiedzialności, wiedziało w jaki sposób należy traktować zwierzaka oraz rozwijało swoją empatię oraz wrażliwość. Dzięki zabawie maluch będzie mógł także rozwijać swoje zdolności organizacyjne oraz kreatywność i wyobraźnię.

Zestaw został wykonany z dbałością o detale. Podkowy, szczotki, paśniki odpowiadają takim jak w prawdziwej stajni. Również siodło i ogłowie wykonane tak, aby było zbliżone do prawdziwego. Do siodła dołączono czaprak oraz podkładkę, żeby koński grzbiet nie został uszkodzony podczas jazdy. Całość została zapakowana w ładne i poręczne pudełko z uchwytem dzięki czemu świetnie nadaje się jako prezent.

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 34,5 x 26 x 9cm

Referencja: 18537

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies