Melissa & Doug - Duże drewniane puzzle – Zwierzęta domowe - 24 el.

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Duże drewniane puzzle – Zwierzęta domowe - 24 el.

Cena:
38.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Za czym goni pies? Ile kotów jest na tym podwórku? Które zwierzęta lubią balustradę? Na te i inne pytania będzie można odpowiedzieć po ułożenia obrazka. Ale układanie puzzli to również sporo zalet:

  • ćwiczą precyzję małych paluszków, podczas dopasowywania elementów,
  • pomagają w rozwoju spostrzegawczości, gdy trzeba odnaleźć pasujące szczegóły,
  • uczą wytrwałości oraz motywacji jaką jest ułożenie całego obrazka.

Duże rozmiary poszczególnych elementów sprawiają, że układanie będzie dla dziecka bardzo komfortowe. Układanie puzzli jest także świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem dzięki czemu dodatkowo uczy go współdziałania i pracy zespołowej

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę,
  • 24 elementy

Te drewniane puzzle można układać wszędzie: na kanapie, podłodze, stole lub po prostu na kolanach. Będzie to możliwe właśnie dzięki drewnianej podstawie dołączonej do zestawu. Zabawa będzie wygodna i komfortowa – także w podróży. Duży rozmiar sprawia, że po ułożeniu można będzie wygodnie obejrzeć całość, a drewniany materiał zapewni długie użytkowanie.

Wiek: 3+

Wymiary: 30 x 40cm

Referencja: 19059

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies