Melissa & Doug - Przebranie rycerz

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Przebranie rycerz

Cena:
99.00 zł 79.20 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Waleczny rycerz będzie bronił Królestwa. A może weźmie udział w turnieju? A może wybierze się w misję uwolnienia księżniczki? Jest tak wiele możliwości. Przebranie od Melissa and Doug to świetnie wykonany kostium nie tylko na bal przebierańców, ale również do codziennej zabawy w odgrywania ról. Świetnie sprawdzi się również jako strój do przedstawień.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • kamizelka imitująca rycerską zbroję z rękawami i nakryciem głowy udającymi kolczugę - całość zapinana z tyłu na rzepy. Na boku kamizelki dwa paski spinane rzepem, w które można włożyć miecz, aby nie przeszkadzał w chodzeniu
  • tarcza - ze specjalnym uchwytem z tyłu
  • miecz - zarówno miecz, jak i tarcza zostały wykonane z miękkiej pianki tak, aby zabawa była bezpieczna

Zabawa w odgrywanie ról to również wiele zalet. Dziecko może współpracować z innymi i ćwiczyć komunikację i pracę w grupie. Dzięki przebraniom dziecko wciela się w różne postacie, co pozwala na wymyślanie historii i tym samym trenowanie i rozwijanie wyobraźni. Nauka o rycerzach i kodeksie postępowania, honorze to również nauka wartości.

Zestaw charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu kostium będzie można wykorzystać na niejedną okazję. Do kompletu polecamy również konia na biegunach.

Stój jest zapakowany w pokrowiec zapinany na zatrzaski wraz z wieszakiem. Dzięki temu stój można schować do szafy po zabawie.

Można prać w temperaturze 30 stopni.

Wiek: 3- 6 lat

Referencja: 14849

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies