SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Przebranie rycerz
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Odgrywanie ról / Melissa & Doug - Przebranie rycerz

Przebranie rycerz

Cena:
95,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:

Waleczny rycerz będzie bronił Królestwa. A może weźmie udział w turnieju? A może wybierze się w misję uwolnienia księżniczki? Jest tak wiele możliwości. Przebranie od Melissa and Doug to świetnie wykonany kostium nie tylko na bal przebierańców, ale również do codziennej zabawy w odgrywania ról. Świetnie sprawdzi się również jako strój do przedstawień.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • kamizelka imitująca rycerską zbroję z rękawami i nakryciem głowy udającymi kolczugę - całość zapinana z tyłu na rzepy. Na boku kamizelki dwa paski spinane rzepem, w które można włożyć miecz, aby nie przeszkadzał w chodzeniu
  • tarcza - ze specjalnym uchwytem z tyłu
  • miecz - zarówno miecz, jak i tarcza zostały wykonane z miękkiej pianki tak, aby zabawa była bezpieczna

Zabawa w odgrywanie ról to również wiele zalet. Dziecko może współpracować z innymi i ćwiczyć komunikację i pracę w grupie. Dzięki przebraniom dziecko wciela się w różne postacie, co pozwala na wymyślanie historii i tym samym trenowanie i rozwijanie wyobraźni. Nauka o rycerzach i kodeksie postępowania, honorze to również nauka wartości.

Zestaw charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu kostium będzie można wykorzystać na niejedną okazję. Do kompletu polecamy również konia na biegunach.

Stój jest zapakowany w pokrowiec zapinany na zatrzaski wraz z wieszakiem. Dzięki temu stój można schować do szafy po zabawie.

Można prać w temperaturze 30 stopni.

Wiek: 3- 6 lat

Referencja: 14849

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie