Melissa & Doug - Wyszywanka pies i kot zestaw

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Wyszywanka pies i kot zestaw

Cena:
23.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wyszywanki, przeplatanki to świetna zabawa, pozwalająca na pobudzenie kreatywności oraz ćwiczenie ręka oko.

Z nowością od firmy Melissa&Doug dziecko może nauczyć się podstawowych ściegów, dzięki którym wyszywanie może stać się jego nowym hobby.

Podstawą jest deseczka na której widnieje motyw szczeniaka i kotka. Wyszywanie będzie nieco ułatwione, dzięki kolorowym liniom po których należy prowadzić igłę. Zestaw zawiera nawlekacz do igły który pomoże w przeciągnięciu włóczki przez igłę. Pomocna instrukcja pozwoli na opanowanie dwóch podstawowych rodzajów ściegu ( podstawowy, tylny ). Każdy sześciolatek będzie mógł zaimponować swojej babci nowo poznanymi zasadami haftowania :-)

W skład zestawu wchodzi:

  • deseczka z motywem pieska i kotka z otworami na wyszywanie
  • 6 kolorów włóczki ( biała, wrzosowa, jasno różowa, różowa, niebieska, fioletowa )
  • igła, nawlekacz do igły
  • instrukcja w języku polskim

Wyszywankę można zakończyć uchwytem do przywieszenia, aby każdy mógł podziwiać efekty pracy Twojego dziecka.

W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych produktów związanych ze sztuką rzemiosła:

https://www.nefere.pl/c197,Sztuka-i-rzemioslo

Wiek: 6+

Wymiary: 21 x  21 cm

Referencja: 18916

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies