Melissa & Doug - Tablica magnetyczna i suchościeralna

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Tablica magnetyczna i suchościeralna

Cena:
53.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Czas na zabawę a przy okazji naukę literek i cyferek:-)

Firma Melissa&Doug oferuje świetny zestaw 2w1 tablicę suchościeralną i magnetyczną.

Dziecko może za pomocą dołączonych do zestawu kolorowych literek i cyferek, układać różne wyrazy na tablicy magnetycznej. Może również pisać i malować po niej kredą. Biała tablica służy do zapisywania ważnych notatek, można po niej malować załączonym w zestawie pisakiem.

Kiedy chcemy narysować coś od nowa to użyjemy gąbeczki do ścierania. Rama jest wykonana z drewna malowanego w różnych kolorach. Sznureczek zamontowany na górze tablicy pozwala na noszenie lub powieszenie tablicy w dowolnym miejscu, na przykład nad biurkiem.

W skład zestawu wchodzi:

  • dwustronna tablica z uchwytem do przenoszenia
  • 36 cyfr i liter magnetycznych
  • kolorowa kreda
  • marker
  • gąbeczka do ścierania

Produkt wykonany z drewna malowanego

Zachęcamy do zapoznania się również z naszymi produktami, które mogą dodoatkowo uatrakcyjnić zabawę:-) :

https://www.nefere.pl/c202,Tablice-i-magnesy

Wiek: 3+

Wymiary: 41 x 30 x 2 cm

Referencja: 10145

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies