Puzzle przestrzenne Strażacy
Puzzle przestrzenne Strażacy
Puzzle przestrzenne Strażacy
Puzzle przestrzenne Strażacy
Strona główna / Produkty

Puzzle przestrzenne Strażacy

Nasze opinie:
Cena:
34,90 zł
Ean:
4013594574716
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Te wesoła gromada strażaków czeka tylko na wezwanie, aby ruszyć do akcji i nieść pomoc. Gotowi do poświęceń, cierpliwi i odważni tacy właśnie są strażacy.

A układanka Goki jest nie tylko zajmująca, ale i odkrywcza, łamiąca stereotypy płaskich puzzli. Co unikatowe w tych produktach to możliwość zabawy na wiele sposobów:

  • jak zwykłe puzzle na podstawie lub poza podstawą na płasko
  • przestrzennie - w tej układance po wyciągnięciu puzzli można ustawiać je w pionie. Samochód jest podtrzymywany przez wiadra z wodą, a strażacy wspinają się po drabinie. Zostało to osiągnięte dzięki otworom wyciętym w każdym elemencie.  

Czas zacząć zabawę, która z jednej strony uczy tradycyjnego dopasowywania i układania puzzli na podstawie, a z drugiej zupełnie niekonwencjonalnego spojrzenia na puzzle i układania ich w górę, jak klocków. Dzięki możliwości budowania różnych konstrukcji, maluch nie tylko będzie mógł doskonalić zręczność oraz motorykę, ale także wspomoże rozwój swojej wyobraźni przestrzennej.

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę,
  • 8 wyjmowanych klocków w formie strażaków, wozu strażackiego, drabiny i wiader

Dzięki dodatkowym wycięciom dziecko bez przeszkód będzie mogło małymi paluszkami wyjąć wybrany klocek z podstawy. Całość wykonana z drewna.

Wiek: 2+

Wymiary: 21 x 30cm

Referencja: 57471

Deklaracja zgodności: CE