Melissa & Doug - Sznurowanka przeplatanka – Zwierzęta safari

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Sznurowanka przeplatanka – Zwierzęta safari

Cena:
34.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Propozycja drewnianej przeplatanki marki Melissa & Doug będzie świetnym urozmaiceniem rysowania, malowania oraz innych manualnych aktywności, które na co dzień wykonuje Twoje dziecko. Uśmiechnięte buzie i sympatyczne pyszczki zebry, lwa, słonia, tygryska oraz żyrafy sprawią, że nawet najbardziej deszczowy dzień stanie się wesoły, pogodny i absolutnie nie będzie nudny!

Zabawa polega na przeplataniu sznurka przez otwory umieszczone na brzegu każdego zwierzątka. W zestawie znajdują się sznurki w kilku kolorach a możliwości przeplatania jest mnóstwo. Maluch będzie mógł tworzyć wiele własnych kombinacji a zwierzęta za każdym razem będą mogły wyglądać zupełnie inaczej.

Sznurowanki to taka forma kreatywnej zabawy, która poza przyjemnością przynosi też dziecku inne korzyści:

  • wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
  • ćwiczy kreatywność oraz wyobraźnię,
  • trenuje małe paluszki,
  • uczy logicznego myślenia,
  • rozwija umiejętność koncentracji i cierpliwości,

Dzięki temu, że w zestawie znajduje się aż 5 zwierzątek oraz 5 sznureczków w zabawie może brać udział kilkoro dzieci np. przeplatając je na czas :)

Zestaw zawiera:

  • 5 dwustronnych drewnianych tabliczek w formie zwierząt,
  • 5 sznurków,
  • drewnianą skrzynkę, która może służyć do przechowywania sznurowanki po skończonej zabawie,

Marka Melissa& Doug charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz wysoką jakością wykonania, dlatego ten zestaw będzie mógł służył maluchowi przez naprawdę długi czas. Dzięki niewielkim rozmiarom można go bez problemu zabrać np. do samochodu aby zająć i umilić dziecku czas podczas podróży.

Jeżeli chcesz sprawić oryginalny i nietypowy prezent to wybór tej drewnianej przeplatanki będzie strzałem w dziesiątkę.

Wiek: 3+

Wymiary: 17 x 21 x 3cm

Referencja: 19276
Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies