Melissa & Doug - Drewniane puzzle – kształty i kolory

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Drewniane puzzle – kształty i kolory

Cena:
24.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Każde dziecko prędzej czy później musi zmierzyć się z tym trudnym wyzwaniem jakim jest nauka form i kształtów. Dlaczego więc mu w tym nie pomóc? Ta drewniana układanka świetnie wprowadzi Twoją pociechę w skomplikowany świat figur dzięki czemu nauka będzie przyjemnością i wspaniałą zabawą.

Wesołe i żywe kolory oraz sympatyczne zwierzaki ukryte za każdym z klocków od razu przyciągną i zachęcą malucha do zapoznania się z tą edukacyjną układanką.

Poza nauką kształtów taka forma zabawy przynosi dziecku także inne korzyści:

  • maluch ćwiczy swoją motorykę oraz koordynację ręka – oko,
  • uczy się cierpliwości oraz skupienia,
  • trenuje małe paluszki, podejmując próby chwytania i umieszczania kształtów na swoim miejscu,
  • uczy się logicznego myślenia,
  • uczy się rozpoznawać kolory

Dziecko musi umieścić puzzle w odpowiednich miejscach. Dzięki uchwytom wielkością odpowiadającym małym rączkom brzdąc w komfortowy sposób będzie mógł zmierzyć się z tym trudnym wyzwaniem :)

Zestaw składa się z:

  • drewnianej, kolorowej planszy,
  • 8 puzzli w różnych kształtach takich jak: koło, kwadrat, trójkąt, ośmiokąt, pięciokąt, romb, owal oraz prostokąt,

Układanka wspaniale nadaje się do świetlic i przedszkoli. Świetna także jako pomysł na prezent!

Wiek: 3+

Wymiary: 21,5 x 29,5 cm

Referencja: 13285

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies