Drewniany wieszak miś
Drewniany wieszak miś
Strona główna / Produkty

Drewniany wieszak miś

Cena:
7,90 zł
Ean:
4019359871342
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Bino
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Poznajcie misia eleganta. Ten miś dba o porządek i pilnuje, aby każdy odwieszał rzeczy na miejsce. Wtedy jest bardzo szczęśliwy.

Śliczne, drewniane wieszaczki dzięki którym Twoja pociecha nareszcie będzie miała swoje własne miejsce na odwieszenie ubrań, plecaków, torebek lub jeszcze innych drobiazgów! Poza walorami praktycznymi, będą też wesołą i kolorową dekoracją, która od razu wywoła uśmiech na małej buzi. Wesołe zwierzaki przypilnują też rzeczy dzieci;-)

Wieszak można zawiesić w dziecięcym pokoju, przedpokoju czy też w łazience. Świetną opcją jest tez przymocowanie ich na wewnętrznej stronie drzwi szafy na wysokości odpowiadającej maluchowi. Dzięki temu dziecko będzie miało swoje „dorosłe” miejsce, gdzie będzie mogło przechowywać swoje rzeczy.

Wieszak posiada z tyłu metalowy uchwyt dzięki czemu wystarczy go zawiesić na haczyku lub wkręcie. Nie znajdują się one w zestawie. Wieszak posiada dwa haczyki.

W swojej ofercie posiadamy również inne warianty wieszaków ze zwierzątkami dzięki czemu każda pociecha może mieć do dyspozycji ten, z wybranym przez siebie ulubionym milusińskim. Z tej serii posiadamy jeszcze kotka, żabkę i biedronkę.

Idealne do przedszkoli, świetlic oraz domowego użytku.

Wymiary: 15 x 7cm

Referencja: 9987134

Artykuł dekoracyjny

XVA, XQO

Dodaj opinię o produkcie