Bino - Drewniany wieszak biedronka

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Drewniany wieszak biedronka

Cena:
7.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Śliczne, drewniane wieszaczki dzięki którym Twoja pociecha nareszcie będzie miała swoje własne miejsce na odwieszenie ubrań! Poza walorami praktycznymi, będą też wesołą i kolorową dekoracją, która od razu wywoła uśmiech na małej buzi. Milutka biedronka już czeka na wspólną zabawę na dworze. Wystarczy zabrać swoją kurtkę. A po powrocie do domu przywita Cię miłym uśmiechem, gdy będziesz wieszał kurtkę na swoje miejsce.

Wieszak można zawiesić w dziecięcym pokoju, przedpokoju czy też w łazience. Świetną opcją jest tez przymocowanie ich na wewnętrznej stronie drzwi szafy na wysokości odpowiadającej maluchowi. Dzięki temu dziecko będzie miało swoje „dorosłe” miejsce, gdzie będzie mogło przechowywać swoje rzeczy.

Te sympatyczne zwierzątka sprawią, że brzdąc na pewno nie zapomni o odwieszeniu kurtki, sweterka lub ręcznika na swoje miejsce :)

Wieszak posiada z tyłu metalowy uchwyt dzięki czemu wystarczy go zawiesić na haczyku lub wkręcie. Nie znajdują się one w zestawie.

W swojej ofercie posiadamy również inne warianty wieszaków ze zwierzątkami dzięki czemu każda pociecha może mieć do dyspozycji ten, z wybranym przez siebie ulubionym milusińskim. Z tej serii posiadamy jeszcze misia, żabkę i kotka.

Idealne do przedszkoli, świetlic oraz domowego użytku. Każdy wieszak posiada dwa haczyki.

Wymiary: 15 x 7cm

Referencja: 9987136

Artykuł dekoracyjny

XVA, XQO

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies