SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Pozytywka lew i lama
Strona główna / Produkty / Muzyczne / Katarynki / Pozytywki / Sfd - Pozytywka lew i lama

Pozytywka lew i lama

Promocja
Cena:
65,90 zł
60,90 zł
Ean:
4020972110930
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Nareszcie nadszedł czas kiedy pozytywki wracają do dziecięcych pokoi i to nie tylko jako grające dekoracje, które można podziwiać, lecz także jako funkcjonalne i wesołe zabawki. Taką też wersję proponuje nam marka Legler gdzie połączono przyjemne z pożytecznym.

Spokojna i delikatna melodia oraz żywa kolorystyka od razu przyciągną i zachęcą maluszka do zapoznania się z tą uroczą pozytywką. Ale to jeszcze nic…

Po jej nakręceniu oprócz wysłuchania przyjemnej melodii brzdąc będzie mógł przyglądać się jak zebra z lamą wirują jak dwa małe bączki dookoła swojej osi we własnym, wesołym tańcu przy którym baleriny mogą się schować :) Da to dziecku wiele radości i zabawy.

Interaktywne zabawki uruchamiają w dziecku wyobraźnię, zachęcają do zapamiętywania oraz pobudzają zmysły: wzroku oraz słuchu.

Każda z figurek posiada w środku magnes, który pozwala utrzymać im się w pionie oraz obracać się wokół podstawy i swojej własnej osi. Można je wykorzystać również do samodzielnej zabawy np. z innymi zwierzątkami.

Ta śliczna pozytywka będzie też wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju – a zwłaszcza szafki nocnej, która pozwoli maluchowi w przyjemny sposób odpłynąć w krainę snów.

Zabawka działa od razu po nakręceniu i nie wymaga baterii. W pozytywce wykorzystano utwór ze ścieżki dźwiękowej z filmu „Love Story”

Wiek: 3+

Wymiary: 10 x 10 x 5cm

Referencja: 111093

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie