SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Jedzenie w puszkach
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Kuchnie i akcesoria kuchenne / Żywność / Melissa & Doug - Jedzenie w puszkach

Jedzenie w puszkach

Cena:
37,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Dzieci niezaprzeczalnie potrafią czarować... Bez przeszkód sprawią, że zwykłe koraliki staną się kukurydzą lub groszkiem a małe klocki w magiczny sposób przemienią się w brzoskwinie w syropie czy też tuńczyka w puszce! Zestaw konserw marki Melissa &Doug będzie idealnym uzupełnieniem każdej małej kuchni oraz doskonałym dodatkiem do zabawy w dom lub sklep.

Zabawa w odgrywanie ról jest ważną częścią życia każdego malucha. Poza oczywistą przyjemnością dzieci czerpią z niej także wiele dodatkowych korzyści. Dzięki takiej formie spędzania czasu poznają jak działają różne rzeczy, przyswajają mechanizmy odpowiednich zachowań oraz uczą się co jest dobre a co złe. Zabawki w kształcie warzyw, owoców lub innych produktów spożywczych uczą dziecko jak przygotowywać posiłki co będzie dla nich bardzo pomocne gdy przystąpią do prawdziwych eksperymentów kulinarnych :)

Zestaw składa się z:

  • 10 pustych puszek różnej wielkości razem z pokrywkami.

W zestawie znajdują się m.in.: pomidory w zalewie, groszek z marchewką, tuńczyk, ananas i wiele innych smakowitości. Wystarczy je rozpakować...i można zaczynać zabawę! Dzięki temu, że puszki są otwierane i posiadają wieczka, po skończonej zabawie świetnie sprawdzą się także jako pojemniczki na drobne dziecięce skarby.

Wiek: 3+

Wymiary: 32,5 x 12 x 7cm

Referencja: 14088

Deklaracja zgodności: CE

xqj

xqf, xqj,

Dodaj opinię o produkcie