Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Puzzle 3D koło fortuny
Strona główna / Produkty

Puzzle 3D koło fortuny

Nasze opinie:
Cena:
109,90 zł
Ean:
4820195190111
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 14 lat
Producent:
Wood Trick
Ilość:

Fortuna kołem się toczy to wie każdy, ale teraz można zobaczyć to na własne oczy. Co więcej można złożyć sobie własne koło fortuny i sprawdzić co ciekawego nam wskaże. Ten zestaw kolekcjonerski to nie tylko możliwość składania to również gra lub element do wykorzystania w wielu różnych grach.

Dzięki swojej złożoności oraz zastosowaniu wielu drobnych elementów ta układanka w formie drewnianych puzzli 3D świetnie uczy skupienia oraz cierpliwości. Mocno podnosi także zdolności manualne oraz szlifuje zręczność i precyzję. Możliwość złożenia swojego modelu to również świetna forma wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Rodzic może w ten sposób rozwijać zainteresowanie dziecka realnym światem, mechaniką, pracami manualnymi. Przy wspólnym składaniu można porozmawiać, a po skończonej pracy wspólnie ocenić jej efekty io cieszyć się z wykonanego modelu.

Ale to wciąż nie koniec zabawy. Puzzle mechaniczne Wood Trick to modele, które działają po złożeniu. Koło fortuny ma mechanizm pozwalający obracać się bębnowi po puszczeniu dźwigni. Na kole są cyfry od 1 do 6. Dzięki temu możecie to koło wykorzystać również do uatrakcyjnienia wielu gier jako kostkę. Również w tym zestawi dołączona jest plansza, którą można przejść posuwając się o tyle pól ile skarze koło. Możecie wymyślić własne zasady tej gry pobudzając wyobraźnię.

Dzięki temu, że całość wykonana jest z drewna jest to również zabawka przyjazna naturze. Drewniane elementy można również pomalować przed lub po złożeniu. Dzięki temu otrzymacie produkt jedyny w swoim rodzaju. 

Zestaw składa się z:

  • drewnianych paneli ze sklejki z naciętymi elementami, które należy wypchnąć przed montażem,
  • drewnianych paneli służących za planszę do gry
  • dokładnej obrazkowej instrukcji krok po kroku,

Do montażu nie potrzeba kleju ani innych specjalistycznych narzędzi. Sugerujemy jednak zaopatrzenie się w małe nożyczki lub nożyk, które mogą być pomocne przy przycinaniu wykałaczek. Wszystkie elementy w zestawie zostały ponumerowane tak, aby podczas składania nie pomylić części.

Wood Trick to marka która nieustannie podbija serca mniejszych i większych konstruktorów dzięki swojemu oryginalnemu wzornictwu, wysokiej jakości wykonania oraz przywiązaniu do każdego detalu. Zestaw polecany do szkół i na warsztaty w ramach zajęć z podstaw mechaniki, modelarstwa czy techniki.

Wiek: 14+

Materiał: sklejka szlifowana bez formaldehydu,

Liczba elementów: 53szt.

Wymiary modelu: 13 x 11,5 x 13,5cm

Wymiary opakowania: 37 x 18, 5 x 3,5cm

Referencja: WT111

Model kolekcjonerski