Melissa & Doug - Duży smok pluszowy

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Duży smok pluszowy

Cena:
349.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Tym razem Melissa & Doug prezentuje niezwykłą zabawkę, w postaci czarodziejskiej, pluszowej istoty. Smoki od dawien dawna fascynowały ludzi, a w Chinach do dziś dzień budzi szacunek i jest jednym z symboli narodowych. Z takim smokiem wyobraźnia waszych dzieci będzie pracować na najwyższych obrotach. Wolicie walki rycerskie ze smokiem, czy wspólne przygody ze smokiem tresowanym? 

Duży pluszowy smok to również niecodzienna dekoracja w pokoju, ale nie tylko. Takie zabawki można wykorzystać na wiele sposobów. Można go podwiesić pod sufitem lub postawić na łóżku. Sami wymyślcie jaką aranżację wykonacie.

Smok wykonany z dbałością o szczegóły:

  1. stabilna konstrukcja sprawia, że smok pewnie stoi na łapach
  2. łapy smoka zakończone pazurami
  3. skrzydła ze specjalną błyszczącą tkaniną, odróżniającą się od reszty
  4. ubarwienie imitujące łuski
  5. długi ogon z grzebieniem
  6. wzmocniony łeb z otwieranym pyskiem, z którego wysuwa się język, z zębami, uszami oraz rogami.
  7. miękki materiał, miły w dotyku

Detale sprawiają, że smok wygląda realnie, ale z drugiej strony jest mięciutki i można go przytulać.

Uwaga! Ze względu na gabaryt produkt wysyłamy tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Wiek: 3+

Wymiary: 95 x 90 x 27cm
Referencja: 18804

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies