Bigjigs - Układanka edukacyjna Mapa Europy - puzzle drewniane

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Układanka edukacyjna Mapa Europy - puzzle drewniane

Cena:
39.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Gdzie leży Hiszpania? Z kim graniczy Polska? A jaka jest stolica Wielkiej Brytanii? I jak te wszystkie Państwa nazywają się po angielsku? Ta edukacyjna układanka odpowie nie tylko na te pytania. Będzie pomocna zarówno na lekcjach geografii, jak i na lekcjach języka angielskiego. Może również rozbudzić w dzieciach chęć odkrywania nowych krajów, zwyczajów i kultur.

Puzzle drewniane układanka Mapa Europy to wspaniała metoda na naukę poprzez zabawę.

Dziecko dzięki układaniu puzzli poznaje wielkość, kształt i położenie poszczególnych państw Europy. Od tej pory każde dziecko będzie wiedziało z jakimi państwami graniczy Polska albo przez jakie państwa należy jechać aby dotrzeć na wczasy do wspaniałej Chorwacji. Na mapie zaznaczono nie tylko państwa, ale również nazwy otaczających je mórz oraz wysp.

Układanka składa się z drewnianej mapy oraz 25 puzzli. Puzzle są szersze i łatwo je złapać. Nazwy państw na mapie napisane są w języku angielskim.

Materiał: drewno

Rozmiar: 30 x 38 x 1cm

Wiek: 3+

Referencja: BJ048

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies