SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Puzzle 3D rower Wood Trick
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Puzzle mechaniczne 3D / Wood Trick - Puzzle 3D rower Wood Trick

Puzzle 3D rower Wood Trick

Cena:
72,90 zł
Ean:
4820195190210
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 14 lat
Producent:
Wood Trick
Ilość:

To już kolejna propozycja drewnianych zabawek dekoracyjnych nowej generacji marki Wood Trick, która nieustannie podbija serca mniejszych i większych konstruktorów dzięki swojemu oryginalnemu wzornictwu, wysokiej jakości wykonania oraz przywiązaniu do każdego detalu.

Jeżeli masz w domu młodego rowerowego entuzjastę to wybór tego designerskiego modelu będzie strzałem w dziesiątkę. To ten rodzaj zabawki, który odciągnie dziecko od komputera i zachęci je do spędzenia czasu bardziej kreatywnie. Wspólne konstruowanie z rodzicem to nie tylko świetny pomysł na spędzenie razem przyjemnych chwil, to także nauka dla naszej pociechy jak pracować w grupie.

Dodatkową atrakcją w tym modelu jest to, że jest ruchomy. Obracając pedałami uruchamiamy koła tak jak w prawdziwym rowerze – widać wtedy obracające się trybiki co pozwoli dziecku na obserwowanie jak działa cały mechanizm.

Lecz to nie wszystko...dzięki dodatkowym elementom będzie nie tylko oryginalną dekoracją biurka lecz może także służyć jako stojak na długopisy czy kredki. Ponadto z tyłu posiada mały bagażnik, który będzie idealnym miejscem na przechowywanie małych karteczek z informacjami bądź wizytówek.

Wyjątkowo precyzyjnie odwzorowany prototyp roweru będzie fantastycznym prezentem nie tylko dla fana dwukołowych pojazdów, lecz również dla dzieci uwielbiających spędzać czas na budowaniu i konstruowaniu. Dzięki swojej złożoności oraz zastosowaniu wielu drobnych elementów taka układanka w formie drewnianych puzzli 3D świetnie uczy skupienia oraz cierpliwości. Mocno podnosi także zdolności manualne.

Zestaw składa się z:

  • drewnianych paneli ze sklejki z naciętymi elementami, które należy wypchnąć przed montażem,
  • dokładnej obrazkowej instrukcji krok po kroku,

Do montażu nie potrzeba kleju ani innych specjalistycznych narzędzi. Sugerujemy jednak zaopatrzenie się w małe nożyczki lub nożyk, które mogą być pomocne przy przycinaniu wykałaczek. Wszystkie elementy w zestawie zostały ponumerowane tak, aby podczas składania nie pomylić części.

Ten pamiątkowo-kolekcjonerski model drewnianej zabawki składa się z 89 elementów, które zapewnią wiele godzin świetnej zabawy oraz mnóstwo satysfakcji. Będzie też idealnym wstępem i zachętą do konstruowania bardziej skomplikowanych i złożonych wzorów, które również znajdziecie w naszym sklepie.

Sprawdźcie się! To świetna zabawka w drewnianej i ekologicznej formie.

Zestaw polecany do szkół i na warsztaty w ramach zajęć z podstaw mechaniki, modelarstwa czy techniki.

Wiek: 14+

Materiał: sklejka szlifowana bez formaldehydu,

Liczba elementów: 89szt.

Wymiary modelu: 20 x 10,3 x 13,5 cm

Wymiary opakowania: 37 x 18, 5 x 3,5cm

Referencja: WT210

Model kolekcjonerski

Dodaj opinię o produkcie