Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Magnetyczne drewniane literki
Strona główna / Produkty

Magnetyczne drewniane literki

Nasze opinie:
Cena:
66,90 zł
Ean:
000772104487
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:

„Abecadło z pieca spadło,

O ziemię się hukło,

Rozsypało się po kątach,

strasznie się potłukło...”

Każde dziecko zna popularny wierszyk Juliana Tuwima o abecadle. No ale właśnie...abecadło się rozsypało więc teraz należałoby je ułożyć na nowo! A te drewniane magnetyczne literki marki Melissa&Doug to świetny sposób na naukę i zabawę w jednym.

Zestaw składa się z 52 elementów – małych i dużych literek, które będą idealnym wsparciem dla brzdąca na długiej drodze nauki czytania i pisania. W komplecie znajduje się również ładna, kolorowa drewniana skrzyneczka w której można przechowywać literki po skończonej zabawie. Skrzyneczka jest podzielona na dwie części, aby łatwo oddzielić małe litery od drukowanych. Od góry skrzyneczka zamykana przezroczystą pleksą, dzięki czemu literki nie wypadają, ale widać zawartość.

Dzięki zabawie np. w zostawianie ważnych informacji na drzwiach lodówki, magnetycznej tablicy lub ścianie maluch w przyjazny i prosty sposób będzie mógł powoli poznawać litery i uczyć się konstruować słowa ćwicząc jednocześnie koordynację ręka- oko oraz małe paluszki. Od dziś nauka alfabetu będzie przyjemnością!

Możemy włączyć się do zabawy układając z magnesów proste słowa i sugerując dziecku aby zdejmowało z tablicy odpowiednie literki lub odwrotnie – maluch powoli będzie musiał odnaleźć te odpowiednie aby ułożyć z nich dany wyraz na tablicy. Dzięki temu nie tylko pomagamy mu w nauce ale również spędzamy czas z naszą pociechą.

Każda literka pokryta jest magnetyczną powłoką na całej swojej powierzchni, dzięki czemu dobrze trzyma się swojego miejsca. Drewniana zabawka została utrzymana w żywej, ładnej kolorystyce, która przyciągnie i zainteresuje malucha. Produkt idealnie pasuje do farby magnetycznej również dostępnej w naszym sklepie.

Ta edukacyjna zabawka świetnie nadaje się do przedszkoli, szkół oraz gabinetów logopedycznych.

Zestaw nie zawiera polskich znaków.

Materiał; drewno,

Wiek: 3+

Wymiary pudełka: 20 x 13,5 x 5cm

Wymiary literek ( w przybliżeniu): od 4 x 1cm do 5 x 4cm,

Referencja: 10448

Deklaracja zgodności: CE