Melissa & Doug - Melissa&Doug Magiczna kolorowanka – domowe zwierzęta

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Melissa&Doug Magiczna kolorowanka – domowe zwierzęta

Cena:
21.48 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Kolorowanie należy do jednych z najbardziej ulubionych dziecięcych zabaw. Dzięki niemu rozwija ono swoją wyobraźnię, motorykę, wrażliwość na kolory oraz uczy się dokładności i cierpliwości. Dlaczego kolorowanka od Melissa and Doug jest magiczna?

W tym przypadku dziecko będzie miało okazję zabawy ze swoimi ulubionymi pupilami. Znajdziecie tutaj zarówno te najbardziej znane zwierzęta domowe jak psy czy koty, ale i te mniej popularne jak np: jaszczurki, żółwie czy nawet jeżyki.

Każdy biały element po pokolorowaniu ukazuje ukryty na nim niewidoczny na pierwszy rzut oka wzór! Dzięki temu kolorowanie tymi czarodziejskimi mazakami jest jeszcze bardziej interesujące. Zachwyt i zdziwienie dziecka – bezcenne! :)

Zestaw zawiera:

  • 15 obrazków z udziałem różnych domowych zwierzątek m.in. kotków, papużek, króliczków, żółwików i wielu innych,
  • 8 kolorowych mazaków

Całość została przygotowana tak, aby zabawę można było zacząć od razu. Dzięki wygodnej i prostej formie świetnie sprawdzi się jako umilacz każdej podróży.

Wiek: 4+ ( wiek sugerowany przez producenta)

Wymiary: 15 x 25cm

Referencja: 40311

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies