Melissa & Doug - Melissa and Doug Magiczna kolorowanka – dzikie zwierzęta

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Melissa and Doug Magiczna kolorowanka – dzikie zwierzęta

Cena:
21.48 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Przedstawiamy kolejną magiczną kolorowankę Melissa& Doug tym razem z motywem dzikich zwierząt.

Każdy biały element po pokolorowaniu ukazuje ukryty na nim niewidoczny na pierwszy rzut oka wzór. Dzięki temu kolorowanie tymi czarodziejskimi mazakami jest jeszcze bardziej interesujące. Zachwyt i zdziwienie na buzi dziecka – bezcenne! :)

Kolorowanie należy do jednych z najbardziej ulubionych dziecięcych zabaw. Dzięki niemu rozwija ono swoją wyobraźnię, motorykę, wrażliwość na kolory oraz uczy się dokładności i cierpliwości.

Zestaw zawiera:

  • 15 obrazków z udziałem dzikich zwierząt m.in. słoni, strusi, krokodyla, flamingów i wielu innych,
  • 8 kolorowych mazaków,

Dzięki motywowi dzikich zwierząt Twoja pociecha przeniesie się w odległy i egzotyczny świat – całkowicie bezpiecznie ;) Na kolejnych kartkach kolorowanki pozna zarówno te znane zwierzęta jak np: tygrys, lew czy słoń, jak i te mniej znane np" kameleon, antylopa czy tukan.

Całość została przygotowana tak, aby zabawę można było zacząć od razu. Dzięki wygodnej i prostej formie będzie świetnym umileniem każdej podróży.

Wiek: 4+ ( wiek sugerowany przez producenta)

Wymiary: 15 x 25cm

Referencja: 40312

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies