Szablony pojazdy - duży zestaw
Szablony pojazdy - duży zestaw
Szablony pojazdy - duży zestaw
Szablony pojazdy - duży zestaw
Szablony pojazdy - duży zestaw
Szablony pojazdy - duży zestaw
Strona główna / Produkty

Szablony pojazdy - duży zestaw

Nasze opinie:
Cena:
44,90 zł
Ean:
0608119356676
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Buddy & Barney
Ilość:

Duże pudełko z szablonami to nie tylko świetne ćwiczenie motoryki, to przede wszystkim zabawa z ulubuionymi postaciami, kształtami i przedmiotami. To również możliwość nauki alfabetu i cyfr. Szablony dają nieograniczone możliwości wyczarowywania wielu rysunków, form i treści tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i wykonać piękny obrazek nawet jeśli nie jest jeszcze bardzo wprawnym artystą. Szablony zachęcą dziecko do zabawy i pokażą wiele mozliwości.

W tym zestawie znajdziecie szablony do wyczarowania rzeczy, które się poruszają, pojazdów, statków, samolotów, ale i innych, które mogą Was zaskoczyć. W zestawie łącznie aż ponad 130 kształtów. Wykorzystanie szablonów to nie tylko możliwość kreatywnej zabawy i wyczarowania wielu obrazów w ulubionej tematyce. To przede wszystkim świetne ćwiczenie dla małych rączek, poprawiające motorykę i zdolności manualne. Ćwiczenia tego typu sprawdzą się jako przygotowanie do późniejszej nauki pisania. 

Ten zestaw został zapakowany w grube pudełko wysuwane z boku jak szufladka. Dzięki temu z jednej strony będzie się świetnie sprawdzał na prezen, a z drugiej całe wyposażenie będzie łatwo utrzymać w porządku. Zestaw idealny do zabrania w podróż ze względu na to, że ma w sobie wszystko co potrzeba do zabawy.

Zestaw zawiera:

  • 5 szablonów przedstawiających: samochody osobowe i ciężarowe oraz maszyny budowlane, statki w tym żaglowce, żaglówki, łodzie, jachty itp., wyścigówki począwszy od roweru, poprzez motocykle, bolidy łącznie z człowiekiem na koniu, statki kosmiczne i rakiety,  alfabet (małe i duże litery z cyframi)
  • 20 kartek A4 z ozdobnymi brzegami
  • 6 kolorowych kredek i temperówkę

Dzięki dołączeniu szablonu z alfabetem można rozpocząć naukę liter i cyfr oraz np. podpisać swoje dzieło. Szablony można wykorzystać na wiele sposobów, do tworzenia obrazków, laurek, zaproszeń, pocztówek itp. Ze względu na trwałość chętnie wykorzystywany w przedszkolach, gdzie korzysta z nich wiele dzieci.

Kolor szablonów może się różnić od tego na zdjęciu, co nie ma wpływu na ich wartość użytkową.

Wiek: 4+

Wymiar opakowania: 33 x 23 x 2cm

Referencja: BAB024

Deklaracja zgodności CE