Woody - Tablica dwustronna kredowo-magnetyczna

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Tablica dwustronna kredowo-magnetyczna

Cena:
79.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Rozkładana dwustronna drewniana tablica będzie praktyczną zabawką edukacyjną. 

Z jednej strony znajduje się kredowa tablica, która daje nieskończone możliwości rysowania i pisania. Tablicę można też wykorzystać np. do zabawy w "kalambury" gdzie jedna osoba dostaje zadanie i rysuje, a pozostali uczestnicy zabawy odgadują wcześniej zapisane na kartce hasło.

Z drugiej strony znajduje się tablica magnetyczna do której można przyczepić magnesy. Mogą to być np. literki i cyferki, zwierzątka i wiele innych (możliwość zakupienia w naszym sklepie).
Po białej tablicy można również pisać specjalnymi ścieralnymi mazakami. Na dole wygodna półka na przechowywanie kredy, mazaków czy magnesów tak, aby wszystko było pod ręką.

Tablica jest wykonana w taki sposób, aby łatwo było ją obrócić. Wystarczy podnieść dół i przekręcić na drugą stronę.

Tablica sprawdzi się zarówno jako pomoc szkolna, ale i świetna zabawka dla przyszłego artysty.

W zestawie wraz z tablicą znajduje się:

  • ścierak na wycierania tablicy
  • 3 kredy
  • czarny mazak

Wymiary: 41 x 65 x 33 cm

Tablica  zapakowana jest w kolorowe opakowanie,a nie tylko zwykły worek foliowy. Dzięki temu tablicę można podarować jako prezent.

Wiek : 3+

Referencja: WD10101
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies