Bocianie gniazdo huśtawka do 100 kg z CE
Bocianie gniazdo huśtawka do 100 kg z CE
Bocianie gniazdo huśtawka do 100 kg z CE
Bocianie gniazdo huśtawka do 100 kg z CE
Strona główna / Produkty

Bocianie gniazdo huśtawka do 100 kg z CE

Cena:
179,90 zł
Ean:
4019359827264
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Bino
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Oto duża, wygodna huśtawka zapewniająca relaks i mnóstwo zabawy. To bocianie gniazdo w ciekawej czarno-czerwonej kolorystyce będzie ulubionym przedmiotem nie tylko dla dziecka. 

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze huśtawki:

  • bezpieczeństwo - zabawka jest produkowana przez uznaną firmę i przetestowana, oznaczona znakiem CE (istnieje wiele osób robiących huśtawki bez certyfikatu)
  • wygoda - pomimo prostej formy na siedzisku jest dość wygodnie. Miękki zewnętrzny wał nie wbija się w ciało . Dla jeszcze lepszego komfortu można położyć wewnątrz poduszkę. 
  • maksymalne obciążenie huśtawki - tutaj aż do 100 kg. Dzięki takiemu udźwigowi i wymiarom na huśtawkę zmieści się również osoba dorosła

Huśtawka jest przeznaczona do zastosowania prywatnego wewnątrz budynków lub na zewnątrz. W przypadku użycia na dworze należy chować ją po użyciu, aby zapewnić dłuższy żywot. Huśtawkę należy używać pod nadzorem osoby dorosłej.  

Grube liny z czterema miejscami zaczepu dają stabiność huśtawce. Długość lin można regulować. Sznury zakończone metalowymi kółkami do zawieszenia na hakach. Haki nie są dołączone do zestawu. 

Wiek: 3+

Średnica: 60cm

Maksymalne obciążenie: 100kg

Długość lin 160cm

Referencja: 82726

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie