SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Zawieszka do smoczka miś polarny
Zawieszka do smoczka miś polarny

Zawieszka do smoczka miś polarny

Nasze opinie:
Cena:
26,90 zł
Ean:
4011534657109
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Modny i nowoczesny design może towarzyszyć dzieciom od urodzenia. Ta zawieszka jest przykładem jak nowoczesne trendy wkraczają do świata noworodków. Modne motywy i kolory to jej mocna strona.

Zawieszki od Goki Heimess to super pomysł na spadający smoczek. Dzięki klipsowi wystarczy przypiąć zawieszkę do ubranka albo do wózka i gotowe. Po jednej strony sznureczka klips do przypięcia, a z drugiej strony sznureczek do którego przymocowujemy smoczek. Zawieszka została wykonana z ekologicznych, drewnianych koralików idealnie wygładzonych bez żadnego ryzyka dla dziecka.

Zawieszka do smoczka to również pierwsza zabawka. Dziecko może bawić się koralikami, ćwiczyć uchwyty, obracać i podrzucać. Główną ozdobą tej zawieszki jest biały miś polarny oraz delikatne koraliki w morskiej kolorystyce z dodatkiem bieli. Całość prezentuje się ślicznie. Do zestawu proponujemy również grzechotkę z tej samej serii.

Mechanizm na dole zawieszki pozwala na wydłużenie sznureczka tak, aby go dobrze zabezpieczyć na smoczku, a następnie skrócić, co gwarantuje niezawodne zamocowanie smoczka. 

W celu utrzymania produktu w czystości można go przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 17,5cm (bez sznureczka)

Referencja: 765710

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx