Zawieszka do wózka różowo-biała
Zawieszka do wózka różowo-biała
Strona główna / Produkty

Zawieszka do wózka różowo-biała

Promocja
Nasze opinie:
Cena:
58,90 zł
52,90 zł
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 58,90 zł
Ean:
4011534650001
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Pora na spacer! Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. Dzwoneczek zabawnie dzwoni, a całość porusza się zabawiając malucha. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki.

Całość złożona z drewnianych koralików w modnej kolorystyce biało-różowo-szarej. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Centralnym elementem jest drewniane kółeczko ze zwisającymi koralikami i dzwoneczkiem. Do kompletu polecamy również zawieszkę do smoczka czy grzechotki z tej samej serii.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: ok 45cm (zawieszka na rozciągliwej gumce, więc można ją trochę naciągnąć)

Referencja: 765000

Deklaracja zgodności CE