Grzechotka krasnal pierścień elastyczny
Grzechotka krasnal pierścień elastyczny
Strona główna / Produkty

Grzechotka krasnal pierścień elastyczny

Nasze opinie:
Cena:
21,90 zł
Ean:
4011534650209
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Drewniana, elastyczna grzechotka to idealny pomysł na prezent dla małego dziecka. Zabawka z kolekcji Heimess w delikatnej kolorystyce z wesołym krasnoludkiem będzie idealna.

Obręcz wykonana z elastycznego sznureczka, na który nałożono kolorowe koraliki w różnych wielkościach. Głównymi atrakcjami są wesoły krasnoludek i drewniane kółeczko. Przy potrząsaniu całością, kółeczko porusza się delikatnie przy tym terkocząc. Ta grzechotka będzie dobra dla dzieci wrażliwych na bodźce. Jest delikatna i cicha.

Dziecko może najpierw ćwiczyć chwytanie, a następnie bardziej skomplikowane manipulowanie koralikami. Manipulowanie koralikami jest tym ciekawsze, że koraliki mają różną wielkość i kształt.

Zabawka w ładnej, delikatnej kolorystyce. Całość będzie pasować zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Polecamy również inne produkty z tej samej serii: zawieszką do smoczka czy na wózek.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości można przecierać wilgotną ściereczką.

Średnica: ok.9cm

Referencja: 765020

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx