Szklaki Marbles - Szklane kulki 50 sztuk w woreczku
Szklaki Marbles - Szklane kulki 50 sztuk w woreczku
Strona główna / Produkty

Szklaki Marbles - Szklane kulki 50 sztuk w woreczku

Nasze opinie:
Cena:
23,90 zł
Ean:
4013594639521
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Zestaw szklanych kulek to wiele możliwości zastosowania. W tym zestawie znajdziecie wszystkie wzory szklaków w trzech rozmiarach, w tym 4 duże kule o średnicy 3,5cm.

Kulki możecie wykorzystywać na wiele sposobów:

  • jako dodatek do wszelkiego rodzaju kulodromów - mogą to być kulodromy kupione np. drewniane lub wykonane samodzielnie np. papierowe. 
  • elementy do zabawy: jest wiele możliwości zabawy. Możecie taśmą wyznaczyć pole gry. Po umieszczeniu w środku największej kulki możecie turlać kulkami tak, aby Wasze znalazły się jak najbliżej. Możecie tworzyć labirynty i popychać w nich kulki tak, aby nie wypadły za linię. Świetnym ćwiczeniem logopedycznym będzie też przedmuchiwanie kulek przy pomocy słomki w labiryncie. Możecie nimi turlikać, przesuwać, grzechotać, bawić się w ich chwytanie np. szczypcami i układanie w wytłoczkach. Sprawdźcie sami ile jeszcze pomysłowych zastosowań uda Wam się odnaleźć
  • do dekoracji - przy pomocy kulek możecie stworzyć ładne dekoracje. Możecie wypełnić nimi inne naczynia, zastosować jako uzupełnienie do doniczki lub wazonu

Zestaw zawiera 50 szklaków w różnych wzorach: gładkie, kocie oczy, nakrapiane, dzięki czemu całość ciekawie się prezentuje. Kulki poza typową siatką są zapakowane w bawełniany woreczek, dzięki czemu łatwo je przechowywać.

Wiek: 3+

Wymiary: średnica 3,5cm, 2,5cm, 1,5cm

Referencja: 63952

Deklaracja zgodności CE