Mom'sCare - Szeleścik Miś Buu turkusowy

Firma Hencz to czołowy producent zabawek dla niemowląt typu "piszczki' i "przytulanki". Firma została założona w 1982 roku w Łodzi. 

Zabawki Hencz Toys:

  • wykonywane są według polskich norm PN-EN 71-1 "Bezpieczeństwo zabawek"
  • posiadają europejskie certyfkaty wydawane przez notyfikowany Instytut Badań i Certyfikacji
  • bezpieczeństwo używania gwarantuje znak CE Misją firmy Hencz jest produkowanie zabawek bezpiecznych oraz stymulujących rozwój najmłodszych maluchów

Linia produktów Mom'sCare to przede wszystkim przyjazne przytulanki, szmatki sensoryczne, szeleściki, gryzaki i metkowce. Wszystkie produkty bezpieczne dla dzieci i wpsierające ich rozwój.

Szeleścik Miś Buu turkusowy

Cena:
29.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Nowy misio Buu już czeka, aby go poznać. Kolejna ciekawa propozycja od polskiej marki Mom's Care tym razem w turkusowym kolorze.

Szeleścik z misiem może być świetną zabawką dla nowonarodzonych dzieci. Przytulanka wypełniona w środku szeleszczącą folią, która przy każdym dotknięciu zabawki delikatnie szeleści, co zachęca dziecko do zabawy. Małe paluszki nabierają sprawności w chwytaniu i dotykaniu. Dodatkowo miś wykonany w mocnych, kontrastowych barwach, które są lepiej widoczne dla małych dzieci. Równie ważne są odstające elementy jak łapki i uszka, które ciekawią dziecko.

Super zabawka do przytulania i uspokajania Waszego malucha. Całość wykonana z dbałością o szczegóły. Z tej samej serii polecamy również misia z pozytywką oraz spiralę na łóżeczko lub serię z misiem w czarno-biało-czerwonej kolorystyce.

Produkt bardzo dobrej jakości w całości wyprodukowany w Polsce.

Aby utrzymać higienę, zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni lub w pralce, ale bez mocnego odwirowania.

Wymiary: 25 x 16cm         

Wiek: 0+

Referencja: 603

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies