Goki - Goki układanka mandala

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki układanka mandala

Cena:
27.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Okrągła mozaika to świetna zabawa, ale i nieco trudniejsze zadanie dla wielbicieli puzzli. Przyzwyczajeni do równych krawędzi możecie teraz także układać puzzle na okręgu. Modne w ostatnim czasie mandale zagościły również w świeci puzzli.

Układanki rozwijają koordynację ręka-oko oraz pobudzają kreatywność. Zaletą jest również barwna kolorystyka i mozliwość poznawania różnych kształtów - nie tylko tych podstawowych.

Elementami można również bawić się jak klockami i układać je poza podstawą w dowolne kształty. 

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę
  • 18 drewnianych elementów do układania w kolorach: żółtym, pomarańczowym ciemnym i jasnym, czerwonym, błękitnym, niebieskim, granatowym, jasnozielonym i zielonym

Sprawdźcie ile ciekawych wzorów możecie ułożyć.

Wiek: 4+

Wymiary podstawy: 15cm

Referencja: 57698

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies