Woody - Stajnia do układania

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Stajnia do układania

Cena:
169.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Wasze dziecko jest zafascynowane końmi. Lubi je oglądać, układać i interesuje się ich trybem życia. Ta zabawka będzie idealna.

Drewniana duża stajnia z końmi to również ciekawy pomysł do zabawy. Zestaw zawiera wiele elementów, a można go jeszcze uzupełnic o kolejne figurki. 

Drewniana stajnia jest otwierana z jednej strony tak, aby można było wygodnie się dostać do środka. Wewnętrzne bramy można otwierać przesuwając je na boki. Na zewnątrz wyjścia otwierane dla koni. Stajnia wykonana z dbałością o szczegóły i odwzorowanie rzeczywistego wyglądu stajni. Na górze poddasze na siano i słomę z otworami do zrzucania. Zestaw zawiera drewniany budynek oraz 10 elementów do zabawy:

  • dwie figurki ludzi
  • 4 kostki siana
  • drabinę
  • rozkładany płotek
  • dwie figurki koni

Do tego w zestawie również 6 naklejek na folii, którymi można ozdobić stajnię. Całość sprawie, że zabawa jest pełniejsza. Na górze budynku uchwyt, aby można było całość łatwo przenosić.

Wiek: 3+

Wymiary stajni: 33 x 19 x 23cm

Referencja: WD90879

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies